Patalynės išsirinkimas

Patalynė toks dalykas kurį galima pirkti ir internetu. Ir paskutiniu metu internetinė patalynės prekyba sparčiai populiarėja. Kodėl taip vyksta? Todėl, kad patalynė dažniausiai perkama pagal jos dydį (kuris nurodomas centimetrais) ir pagal grožį. Patalynės nuotraukas internetu žiūrėti dažnai yra patogiau. Nes paprastoje patalynės parduotuvėje tiesiog matysite sulankstytą patalynės pakuotę su viena nedidele nuotrauka. Ką laimime ar pralaimime perkant patalynę ne internetu, o gyvai? Perkant patalynę gyvai ją pasiimate iškart, o perkant internetu teks palaukti kol ji bus pristatyta.

Sudėtingesnis ir konsultacijų klausimas. Nors dauguma šiuolaikinių parduotuvių jau suteikia galimybę konsultuotis prieš perkant internetu. Nes ne visi dalykai yra apibrėžiami skaičiais. Jei patalynės dydį ir audinio tankumą galima nusakyti paprastais skaičiais, tai jos dažymo kokybę nusakyti labai sudėtinga. Tam gali reikti specialisto konsultacijos. Pavyzdžiui vienoje parduotuvėje, Kauno Urmo bazėje maloni konsultantė atkalbėjo nuo vieno patalynės komplekto pirkimo, nes jis dažo, o po kelių skalbimų nusitrina. Tikrai nesinorėtų atsibusti spalvotam, o galų gale miegoti išblukusioje patalynėje. Jei patalynę perkate ne pirmą kartą tai žinote ir kokio audinio patalynė jums reikalinga.

Bet jei esate šios srities naujokas tai situacija tampa gerokai sudėtingesne. Tada reiktų prieš perkant paskaityti apie kiekvieno audinio privalumus ir trūkumus bei kiekvieno audinio specifiką. Pavyzdžiui medvilninė patalynė yra labai bendrinis išsireiškimas ir norint jį sukonkretinti reiktų pasidomėti audinio apdirbimu ir tankumu. Kuo audinys tankesnis (sunkesnis) tuo ji kokybiškesnė ir ilgaamžiškesnė. patalynes komplektasPatalynės audinio tankumas matuojamas gramais į kvadratinį metrą. O skirtingais būdais išausta medvilnė dažnai turi ir kitą pavadinimą – damastas, satinas. Labiausiai vengti reiktų patalynės komplektų iš sintetikos.

Vienintelis jų privalumas tai pigumas. Bet jie nėra sveiki nei juose miegančiam žmogui nei jie atrodo labai gražūs. Tiksliau atrodo iki pirmo skalbimo. Jei neskalbsite – jie atrodys purvini ir negražūs. O po išskalbimo atrodys negražūs, nes bus apsivėlę ir išblukę. Žinoma, patalynę skalbti būtina. Bet skalbiant reikia elgtis taip kaip rekomendavo gamintojas. Tam ir yra etiketės su nurodymais kaip elgtis skalbiant.

Išskalbus su netinkamomis priemonėmis ar per didelėje temperatūroje galite negrįžtamai sugadinti audinį. Pratinkitės pirkti patalynę internetu, nes galų gale visa prekyba persikels į internetą ir anksčiau ar vėliau teks prie to prisitaikyti. Kaip pereinamąjį etapą galite rasti elektroninę patalynės parduotuvę, kuri priima užsakymus internetu, bet galite atvykti apžiūrėti ir atsiimti prekės. Taip suprasite visą pirkimo internetu procedūrą, o savo pasirinktą patalynės komplektą galėsite apžiūrėti realybėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *